Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За I півріччя 2019 року до ГУ ДФС у Миколаївській області надійшло 129 письмових звернень громадян

03.07.2019

З метою надання високоякісних послуг громадянам та бізнесу, забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян Головним управлінням ДФС у Миколаївській області постійно приділяється увага зверненням громадян як одному з пріоритетних напрямів роботи та здійснюються заходи організаційного, інформаційного та аналітичного характеру, спрямовані на удосконалення цієї роботи.

Особливе місце в системі засобів захисту прав, свобод та законних інтересів громадян посідає реалізація їх права на звернення. Конституцією України та Законом України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР „Про звернення громадян” гарантовано право громадян на звернення до органів державної влади, на участь в управлінні державними справами, забезпечено можливість для впливу на поліпшення роботи органів державної влади, для відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення.

За І півріччя 2019 року до ГУ ДФС у Миколаївській області надійшло 129 письмових звернень громадян (в т.ч. за червень – 17) , що на 5 звернень або 3,7 % менше, ніж за відповідний період 2018 року (134), з них: 129 заяв (100%), 0 скарг (0%), 0 пропозицій (0%).

У письмових зверненнях громадяни порушували наступні питання: інформування про ухилення від сплати податків – 60, щодо контрольно-перевірочної роботи - 11, щодо єдиного соціального внеску – 9, щодо праці та заробітної плати – 4, податку на доходи фізичних осіб - 7, шодо реєстрації та обліку платників податків – 3, сплати місцевих податків - 6 та інше.

       Фактів ненадання відповідей на звернення не зафіксовано. Всі звернення уважно розглянуті без порушення встановлених законодавством термінів і надані аргументовані роз’яснення.

З метою всебічного розгляду звернень громадян, задоволення їх законних прав та інтересів, своєчасного реагування на проблемні питання затверджено графік особистого прийому. Особистий прийом посадовими особами ГУ ДФС  у Миколаївській області проводиться за попереднім записом як особисто, так і по телефону.

Інформація про проведення прийому громадян керівним складом та іншими посадовими особами ДФС України, ГУ ДФС у Миколаївській області розміщена на стендах в органах ДФС, а також на суб-сайті ГУ ДФС у Миколаївській області. Під час особистих прийомів громадянам надаються вичерпні роз’яснення та приймаються відповідні рішення про вирішення порушених громадянами питань у межах чинного законодавства.

За І півріччя 2019 року здійснено 6 прийомів за зверненнями громадян (за відповідний період 2018 року також 6 прийомів), з них: 6 заяв (100%), 0 скарг (0%), 0 пропозиції (0%). Скарг під час проведення особистих прийомів громадян не надходило.