Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До ГУ ДФС у Миколаївській області у I півріччі 2018 року надійшло 134 письмових звернення громадян

06.07.2018

З метою надання високоякісних послуг громадянам та бізнесу ГУ ДФС у Миколаївській області приділяє особливу увагу зверненням громадян як одному з пріоритетних напрямів роботи.

Особливе місце в системі засобів захисту прав, свобод та законних інтересів громадян посідає реалізація їх права на звернення. Конституцією України та Законом України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР „Про звернення громадян” гарантовано право громадян на звернення до органів державної влади, на участь в управлінні державними справами, забезпечено можливість для впливу на поліпшення роботи органів державної влади, для відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення.

За І півріччя 2018 року до ГУ ДФС у Миколаївській області надійшло 134 письмових звернення громадян, що на 71 звернень або 34,6 % менше, ніж за відповідний період 2017 року (205), з них: 134 заяви (100%), 0 скарг (0%), 0 пропозицій (0%).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У письмових зверненнях громадяни порушували наступні питання: інформування про ухилення від сплати податків – 53, щодо податку на доходи фізичних осіб – 33, щодо контрольно-перевірочної роботи - 20, шодо реєстрації та обліку платників податків – 5 та інше.

Фактів ненадання відповідей на звернення не зафіксовано. Всі звернення уважно розглянуті без порушення встановлених законодавством термінів і надані аргументовані роз’яснення.

З метою всебічного розгляду звернень громадян, задоволення їх законних прав та інтересів, своєчасного реагування на проблемні питання затверджено графік особистого прийому. Особистий прийом посадовими особами ГУ ДФС  у Миколаївській області проводиться за попереднім записом як особисто, так і по телефону.

Інформація про проведення прийому громадян керівним складом та іншими посадовими особами ДФС України, ГУ ДФС у Миколаївській області, податкових інспекцій розміщена на стендах в органах ДФС, а також на суб-сайті ГУ ДФС у Миколаївській області. Під час особистих прийомів громадянам надаються вичерпні роз’яснення та приймаються відповідні рішення про вирішення порушених громадянами питань у межах чинного законодавства.

За січень-червень 2018 року здійснено 6 прийомів за зверненнями громадян, що на 4 прийоми менше, ніж за відповідний період 2017 року (10), з них: 6 заяв (100%), 0 скарг (0%), 0 пропозиції (0%).

Скарг під час проведення особистих прийомів громадян не надходило.