Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У І кварталі 2018 року на сервіс «Пульс» ДФС України надійшло 3 звернення від платників податків Миколаївської області щодо порушень у митній сфері які стосувалися питань проведення митного контролю та митного оформлення

11.04.2018

За І квартал 2018 року на сервіс «Пульс» Державної фіскальної служби України надійшло 3 звернення від платників податків Миколаївської області, які стосувалися питань проведення митного контролю та митного оформлення. Усі звернення розглянуто у встановлені терміни із наданням обґрунтованих роз’яснень щодо положень митного законодавства.

За результатами розгляду звернень посадові особи Миколаївської митниці ДФС до відповідальності не притягувались, у зв’язку з відсутністю в їх діях фактів неналежного виконання функціональних обов’язків.

З приводу неправомірних дій або бездіяльності представників Миколаївської митниці ДФС, можливих корупційних правопорушень з боку посадових осіб Миколаївської митниці ДФС, просимо повідомляти за телефоном 0800-501-007 (напрямок "4"). Сервіс «Пульс» працює цілодобово.

Про вжиті заходи заявника буде проінформовано протягом трьох робочих днів, наступних за датою звернення.