Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У січні 2018 року до органів ДФС у Миколаївській області надійшло 10 письмових звернень громадян

06.02.2018

У січні 2018 року до органів ДФС у Миколаївській області надійшло 10 письмових звернень громадян, що на 30 звернень менше, ніж за відповідний період 2017 року (40), з них: 10 заяв (100%), 0 скарг (0%), 0 пропозицій (0%).

У письмових зверненнях громадяни порушували наступні питання: інформування про ухилення від сплати податків –7 звернень, щодо контрольно-перевірочної роботи - 2, податку на доходи фізичних осіб - 1.

Фактів ненадання відповідей на звернення не зафіксовано. Всі звернення уважно розглянуті без порушення встановлених законодавством термінів і надані аргументовані роз’яснення.

З метою всебічного розгляду звернень громадян, задоволення їх законних прав та інтересів, своєчасного реагування на проблемні питання затверджено графік особистого прийому. Особистий прийом посадовими особами ГУ ДФС  у Миколаївській області проводиться за попереднім записом як особисто, так і по телефону. Під час особистих прийомів громадянам надаються вичерпні роз’яснення та приймаються відповідні рішення про вирішення порушених громадянами питань у межах чинного законодавства.

За січень 2018 року здійснено 2 прийоми за зверненнями громадян, що на 2 прийоми менше, ніж за відповідний період 2017 року (4), з них: 2 заяви (100%), 0 скарг (0%), 0 пропозицій (0%).

Скарг під час проведення особистих прийомів громадян не надходило.

Інформація про проведення прийому громадян керівним складом та іншими посадовими особами ДФС України, ГУ ДФС у Миколаївській області, податкових інспекцій розміщена на стендах в органах ДФС, а також на суб-сайті ГУ ДФС у Миколаївській області.