Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За січень-жовтень 2017 року до Миколаївської митниці ДФС надійшло 132 письмових звернення громадян

02.11.2017

Протягом січня-жовтня  2017 року до Миколаївської митниці ДФС надійшло 132 письмових звернення громадян. З них всі  звернення – заяви.

З усіх заяв, що надійшли, 2 заяви - надійшли не від громадян особисто, а надіслані місцевими органами державної влади.

8 заяв за вказаний період – є повторними, поданими тими ж самими особами з одного й того самого питання.

130 заяв, що надійшли до митниці, відпрацьовані в термін шляхом надання відповідей. 2 заяви на даний час знаходяться в стадії розгляду.

По заявах, які розглянуті – по 107 прийнято позитивне рішення.  По 12– надано роз’яснення. По 10 заявах відмовлено в задоволенні. Одне звернення не розглядалось відповідно до статей 8 та 17 Закону України «Про звернення громадян» як анонімне.

За статтю авторів звернення: 113 заявників – чоловічої статі. 18 – жінки.

Колективних заяв до митниці не надходило.

Переважна кількість заяв, що надійшли до митниці, стосуються   продовження терміну перебування на митній території  України транспортних засобів.

За звітний період керівництвом митниці  (начальником митниці та заступниками) проведено 2 особистих прийоми.

На виконання вимог Конституції України, Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та  гарантування  конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування ”  в митниці організовано розгляд звернень громадян в установлені терміни.

З метою всебічного розгляду звернень громадян, задоволення їх законних прав та інтересів, своєчасного реагування на проблемні питання затверджено графік особистого прийому, який у зв’язку із кадровими змінами  постійно підтримується в актуальному стані. Особистий прийом посадовими особами митниці проводиться за попереднім записом, як особисто, так і по телефону.

З метою забезпечення конституційних прав і свобод  громадян, для вирішення проблем окремих платників податків в Миколаївській митниці діє «Громадська приймальня».

         Нагадуємо, що письмові звернення можуть бути направлені до Миколаївської митниці ДФС  особисто, поштою та у електронному вигляді.

         Електронне звернення на адресу  Миколаївської митниці ДФС може бути надіслано на  електронну поштову скриньку mk.cust.zvernennya@customs.sfs.gov.ua.

         Запис на особистий прийом проводиться за телефоном 47-45-05 - сектор розгляду звернень та забезпечення розгляду публічної інформації