Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Миколаївська митниця ДФС оперативно реагує на будь-які спроби інформаційної дискредитації

16.02.2018

Останнім часом у регіональних засобах масової інформації поширюються інформаційні матеріали щодо висвітлення «сумнівної діяльності» Миколаївської митниці ДФС. Зазначені у матеріалах «факти», спрямовані на дискредитацію та приниження ділової репутації Миколаївської митниці.

Так, за інформацією деяких «першоджерел», Миколаїською митницею ДФС проводиться митне оформлення вантажів окремих суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності ніби-то за «спеціальним сценарієм», що у результаті призводить до заниження митної вартості товарів та, відповідно, до мінімізації митних платежів.

Необхідно відмітити, що зазначені у публікаціях суб’єкти господарювання здійснюють митне оформлення аналогічних товарів на митницях Дніпропетровської, Київської та Одеської областей. При цьому, незалежно від регіону оформлення, номенклатура товарів та їх митна вартість не змінюються. Контроль достовірності та відповідності заявлених у митних деклараціях товарів проводився, як у місці перетину митного кордону України, так і, безпосередньо, на митниці призначення.

Особливо звертаємо увагу, що при митному оформленні товарів вказаних підприємств, Миколаївською митницею ДФС, у встановленому законодавством порядку, дотримано усіх необхідних митних формальностей. Зокрема, здійснення митних оглядів проведено працівниками управління протидії митним правопорушенням Миколаївської митниці ДФС, спільно із співробітниками податкової міліції та співробітниками управління власної безпеки Миколаївської ДФС. А також здійснено огляд та переогляд грузів відповідних компаній працівниками Міжрегіональної митниці ДФС, управління захисту економіки в Миколаївській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та СБУ у портах прибуття м. Одеси, а також Миколаївської митниці ДФС.

Слід зазначити, що за результатами проведених митних оглядів даних підприємств, Миколаївською митницею ДФС складено 4 протоколи про порушення митних правил на загальну суму майже 800 тис. гривень. На даний час, судом вже розглянуто 1 справу за складеними протоколами та винесено судове рішення про застосування штрафу у сумі 491,7 тис. грн., з конфіскацією товарів на вказану суму. У результаті проведених процедур контролю за митною вартістю товарів, які імпортовані зазначеними підприємствами, їх безпосередньо митну вартість збільшено на 4,6 млн. грн., до бюджету додатково надійшло 958,2 тис. гривень.

Враховуючи все вищезазначене, хочемо звернутися до представників ЗМІ ретельно перевіряти інформацію щодо «незаконної» діяльності органів ДФС у Миколаївській області, дотримуватися журналістських стандартів, чітко відрізняти судження «власних джерел» від фактичного стану справ. Сподіваємося на подальшу співпрацю з метою правдивого та неупередженого інформування громадськості про фактичну діяльність ДФС Миколаївщини та її регіональної митниці.