Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Особовий склад податкової міліції в зоні проведення ООС продовжує суворо дотримуватись всіх правил в протидії COVID-19– Сергій Солодченко

05.06.2020
Державна фіскальна служба України

На цьому наголосив виконуючий обов’язки Голови Державної фіскальної служби України в ході робочого візиту в зону проведення операції Об’єднаних сил (ООС). 

«Підрозділ податкової міліції є активним учасником виконання завдань з боку держави у складі підрозділів, залучених до проведення ООС. Саме тому, незважаючи на послаблення карантинних обмежень в країні, вкрай важливо продовжувати суворо дотримуватись всіх необхідних заходів з протидії COVID-19 на лінії розмежування. Це стратегічна територія, тому контроль за дотриманням санітарно-епідеміологічних норм не втрачає своєї актуальності», – зауважив Сергій Солодченко. 

В ході візиту керівник ДФС висловив підтримку всім колегам та висловив сподівання на подальше відповідальне ставлення до несення служби в зоні операції Об’єднаних сил, а також пересвідчився, що особовий склад податкової міліції дотримується службової дисципліни та правил індивідуального захисту від поширення вірусу. 

Необхідно зазначити, що від початку року працівниками ДФС, які перебувають в зоні ООС та слідкують за дотриманням економічних інтересів країни на цих територіях, було здійснено: 

- детальний огляд та пропуск 365 тис. транспортних засобів та близько 2,7 млн громадян;

- виявлено 537 фактів порушень порядку переміщення товарів та здійснення господарської діяльності;

- розпочато 19 кримінальних проваджень;

- упереджено 107 фактів незаконного переміщення готівки у різній валюті на загальну суму понад 22 млн. грн;

- за результатами судового розгляду адміністративних матеріалів в дохід держави конфісковано товарно-матеріальних цінностей на суму майже 1 млн гривень та грошових коштів на суму 6,6 млн гривень.