Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Курсанти та студенти факультету Податкової міліції – фундамент майбутнього органу з протидії економічній злочинності – Сергій Солодченко

01.06.2020
Державна фіскальна служба України

Про це сьогодні заявив в.о. Голови Державної фіскальної служби України Сергій Солодченко під час урочистостей, присвячених 23-річчю Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Університету державної фіскальної служби України.

«Зараз у суспільстві є стійке переконання необхідності створення принципово нового органу з протидії економічним злочинам. Це буде Бюро економічної безпеки чи будь-яка інша назва – не принципово. Головне – кадрове наповнення. Ви, як ніхто інший, можете стати його фундаментом», – повідомив очільник Служби.

Він зазначив, що наразі фіскальна служба будує нову філософію взаємодії з бізнесом-середовищем шляхом невтручання в роботу білого бізнесу, та нещадної боротьби з тіньовим. Тому, побажав молоді максимально набували професійних знань, початкового досвіду та впевненості у власному потенціалі.

«Реальність сучасності такова, що податковий міліціонер стає не менш затребуваний ніж хірург. Якщо проводити аналогію, то хірург рятує людей, а податковий міліціонер – економіку», – резюмував Сергій Солодченко.

Довідково:

За свою історію Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції випустив понад 3000 офіцерів-податківців.

На сьогодні тут навчаються 897 здобувачів вищої освіти, з них – 367 курсантів.

Серед викладацького складу 3 доктори наук, 35 кандидатів наук, 5 професорів та 14 доцентів.

Факультет активно взаємодіє з Академією фінансової гвардії Італії, Академією економічної поліції міста Лондона, Варненським вільним університетом імені Чорноризця Храбра, Федеральною фінансовою академією при Міністерстві фінансів Німеччини, Національним центром судових експертиз Республіки Молдова, Слідчою службою Міністерства фінансів Грузії,  Міжнародною поліцейською асоціацією, Консультативною місією Європейського Союзу, Офісом Ради Європи в Україні, Представництвом митної служби ФРН в Україні та Республіці Молдова.