Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Починаючи з 2016 року, ефективність роботи податкової міліції збільшилась майже в 2,7 рази – Сергій Солодченко

28.05.2020

Вчора, в ході онлайн-зустрічі в.о. Голови ДФС України Сергія Солодченка з представниками Асоціації платників податків України (АППУ), керівник ДФС розповів про стійку динаміку до збільшення сум відшкодованих збитків у кримінальних провадженнях за статтею 212 Кримінального кодексу України.

«Рівень відшкодування завданих державі збитків збільшився з 420 мільйонів гривень у 2016 році до 1 мільярда 122 мільйонів гривень у минулому році. Це при тому, що, за останні роки, кількість відкритих фіскальною службою кримінальних проваджень зменшилась орієнтовно з 2500 до 1400. Вважаю, що на 800 слідчих – це той рівень навантаження, який дозволяє якісно відпрацьовувати кожну справу», – повідомив очільник Служби.

Він розповів, що цього року, за попередніми оцінками, сума коштів, яка буде відшкодована згідно частини 4 статті 212 Кримінального кодексу України не буде поступатись минулорічним показникам, тобто перевищить мільярд гривень.

«Дехто оцінює роботу податкової міліції суто вироками у кримінальних провадженнях. Але чомусь ніхто не враховує кількість постанов суду про закриття таких проваджень у зв’язку з повним відшкодуванням збитків – ч. 4 ст. 212 ККУ. Це величезний пласт роботи, який потребує часу та фаховості слідчих», – акцентував Сергій Солодченко.

Як приклад значного відшкодування завданих державі збитків він привів результати одного з кримінальних проваджень, за яким один зі столичних забудовників сплатив цього року до бюджету 29 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що за результатами 4 місяців 2020 року, з урахуванням карантинних обмежень, у спрямованих до суду 367 кримінальних провадженнях забезпечено відшкодування завданої злочинами шкоди у розмірі майже 365 млн гривень, що на 28,5 млн гривень більше ніж у січні-квітні 2019 року.

Державна фіскальна служба України