Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Миколаєві силовиками припинено незаконну діяльність з обготівкування коштів та ухилення від сплати податків

13.03.2020

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Миколаївській області спільно із Слідчим управлінням ГУНП України в Миколаївській області та Управлінням стратегічних розслідувань  Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області в рамках досудового розслідування кримінального провадження, припинено протиправну діяльність групи осіб, які використовуючи реквізити підконтрольних фіктивних та транзитних СПД, надавали підприємствам реального сектору економіки, що фінансуються з державного бюджету, послуги з документального прикриття безтоварних операцій, формування незаконного податкового кредиту з ПДВ та незаконного переводу безготівкових коштів у готівку.

Встановлено, що реально діючі підприємства перераховували безготівкові кошти на рахунки підконтрольних учасникам транзитних та фіктивних СГД за нібито придбані товарно-матеріальні цінності (роботи, послуги). В свою чергу, фігуранти передавали клієнтам зазначені кошти готівкою (за винятком 12% «винагороди» від проконвертованої суми) разом з підробленими первинними документами.

Так, за період 2018-2020 рр. зазначеною групою осіб надано підприємствам реального сектору економіки послуги з документального прикриття безтоварних операцій на суму понад 65 млн гривень.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісному приміщенні, за місцем проживання фігурантів та автомобілі, вилучено 52 печатки підконтрольних фіктивних та транзитних підприємств, первинну бухгалтерську документацію, чорнові записи, комп’ютерну техніку, телефони, сім картки та готівкові кошти, що свідчить про здійснення протиправної діяльності.

На даний час, проводяться процесуальні заходи, направлені на збір доказів, з метою відшкодування завданих державному бюджету збитків та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.