Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Миколаївщині викрито черговий підпільний цех з незаконного виготовлення алкогольних напоїв

06.03.2020

Податковою міліцією Миколаївщини спільно з СБУ у Миколаївській області, оперативними співробітниками ОРВ (з м.д.н.п. Миколаїв) ГОРВ Херсонського прикордонного загону, під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області, в рамках розслідування кримінального провадження за ст. 204 Кримінального кодексу України викрито підпільний цех з незаконного виготовлення алкогольних напоїв.

З метою припинення незаконної діяльності, 05.03.2020 року на підставі ухвал слідчого судді проведено обшуки за місцем незаконного виготовлення алкогольної продукції, зберігання з метою збуту незаконно виготовлених напоїв - в домоволодінні, гаражних боксах, транспортних засобах, якими здійснювалось транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв та місцях реалізації вказаної продукції.

В ході обшуків виявлено та вилучено обладнання, що забезпечує масове незаконне виробництво алкогольних напоїв, незаконно виготовлені алкогольні напої та спирт.

З незаконного обігу вилучено фальсифіковані алкогольні напої, розлиті в пластикові ємкості в кількості 1754,5 літрів та спирт в кількості 950 літрів.

Досудове розслідування кримінального провадження триває, призначено необхідні експертизи, на вилучене накладено арешт.