Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Завдяки діям співробітників податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області службові особи одного з державних підприємств області відшкодували до бюджету завдані державі збитки

06.02.2020

В рамках  досудового розслідування кримінального провадження, відомості про яке було внесено до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Миколаївській області за ознаками ч. 1 ст. 212-1 КК України під процесуальним керівництвом обласної прокуратури встановлено, що службові особи одного з державних підприємств області ухилилися від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, тим самим нанесли збитки бюджету в значному розмірі.

За результатами вжитих заходів відповідно до покладених на підрозділи податкової міліції функцій, вказаними особами добровільно та в повній мірі відшкодовано до бюджету всю суму завданих збитків по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в розмірі 2,3 млн. грн., у зв’язку з чим до суду  направлено клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності на підставі ч. 4 ст. 212-1 КК України.