Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Миколаївщині зупинено незаконне транспортування спирту

27.01.2020

 

25.01.2020 працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області, спільно з Управлінням патрульної поліції, УСБУ та під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області проведено огляд вантажного автомобілю, за результатами якого виявлено та вилучено 66 пластикових ємкостей (об’ємом 220 літрів кожна), в яких знаходилось близько 15 тонн рідини прозорого кольору з характерним запахом спирту орієнтовною вартістю 2,5 млн грн. Крім того, в автомобілі виявлено та вилучено обладнання для переливу та змішування спиртовмісних сумішей, а саме: шланги, пусті пластикові ємкості, помпа, які використовувались та транспортувались для підпільного виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв (в умовах так званого цеху). Також вилучено як знаряддя злочину вантажний автомобіль орієнтовною вартістю 300 тис. грн, яким здійснювалось незаконне транспортування підакцизних товарів.

 

За даним фактом слідчим управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Миколаївській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення та розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст.204 КК України.

На даний час вирішується питання щодо проведення експертиз та накладення арешту. Вживаються заходи щодо встановлення каналу незаконного ввезення вищезазначених підакцизних товарів на територію Миколаївської області.

У котре працівники податкової міліції нагадують громадянам про небезпеку для життя та здоров’я вживання сурогатних, фальсифікованих алкогольних напоїв, розлитих в заборонену для міцних алкогольних напоїв тару типу «Bаg-in-Box» та «Tetra Pak».