Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податкова міліція Миколаївщини запрошує на службу

23.01.2020

Головне управління ДФС у Миколаївській області, з метою комплектування підрозділів податкової міліції, запрошує кандидатів для проходження служби в оперативному управлінні та слідчому управлінні фінансових розслідувань

На службу до підрозділів податкової міліції приймаються на добровільних засадах особи, придатні до військової служби і які здатні за особистими якостями, освітою і станом здоров’я виконувати покладені на них обов’язки.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на службу: вища освіта за фахом фінансово – економічного чи юридичного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

Стосовно осіб, які приймаються на службу в податкову міліцію, проводиться спеціальна перевірка, яка включає в себе перевірку за місцем мешкання, на відсутність судимості, проведення медичного огляду та інших перевірок, передбачених чинним законодавством.

Після прийому на службу присвоюється спеціальне звання податкової міліції, із зарахуванням в кадри податкової міліції ДФС.

Військовозобов’язані, зараховані в кадри податкової міліції ДФС, у встановленому порядку знімаються із загального військового обліку і перебувають на спеціальному обліку ДФС.

Грошове забезпечення працівників податкової міліції включає в себе оклад за посадою, оклад за спеціальне звання, надбавку за вислугу років та інші щомісячні та додаткові види грошового забезпечення (премії, надбавку за роботу в умовах режимних обмежень, за високі досягнення у праці і т.д.).

Можливе просування по службі.

Особи рядового і начальницького складу податкової міліції користуються правами, пільгами, гарантіями відповідно до законодавства.

Пенсійне забезпечення осіб рядового і начальницького складу та членів ії сімей здійснюється в порядку, встановленому законодавством для військовозобов’язаних.

За додатковою інформацією звертатись до управлінні по роботі з персоналом ГУ ДФС у Миколаївській області за телефоном (0512) 50-19-08 або штабу оперативного управління ГУ ДФС у Миколаївській області за телефоном (0512) 37-03-14.