Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ДФС Миколаївщини упереджено схему ухилення від сплати митних платежів

22.01.2020

Відповідно до покладених на підрозділи податкової міліції функцій,  з метою попередження, виявлення та припинення порушень законодавства України з питань державної митної справи та оподаткування, в рамках проведення операції «Щит», співробітниками податкової міліції під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області в постійному режимі проводиться комплекс заходів в зоні відповідальності та діяльності Чорноморської митниці ДМС, направлених на захист економічних інтересів держави та дотримання чинного законодавства суб’єктами зовнішньо – економічної діяльності при сплаті митних платежів.

Так, за результатами проведеної роботи встановлено наміри суб’єкта господарювання – експортера з Київської області суттєво занизити вартість сільгосппродукції в обсязі 1,5 тис.тонн, експорт якої планувалось здійснити з Миколаєва морським шляхом по ціні 200 дол.США, замість ринкової ціни                330 дол.США за тонну. Згадані дії службових осіб підприємства призвели б до ухилення від сплати вивізного мита та недоотримання бюджетом митних платежів в сумі близько 500 тис. гривен.

За результатами вжитих спільних заходів працівників податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області та Чорноморської митниці ДМС зупинено протиправну діяльність організаторів схеми, а кошти спрямовано до бюджету. Заходи в даному напрямку продовжуються.