Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Перші здобутки операції «Акциз-2020»: у Миколаєві припинено незаконну схему реалізації алкогольних напоїв

10.01.2020

Працівниками  податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області спільно з УСБУ, Чорноморською митницею ДМС, Державною прикордонною службою, під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області в рамках операції «Акциз-2020» та «Щит», за матеріалами кримінального провадження, 9 січня 2020 року проведено санкціоновані обшуки за місцем незаконного зберігання та реалізації підакцизних товарів.

 

Так, за результатами проведених заходів встановлено, що мешканець м. Миколаєва налагодив протиправну діяльність з постачання на територію Миколаївської області елітних алкогольних напоїв іноземного виробництва, а саме: віскі, бренді, ром, бурбон, горілка, вина світових брендів «Jack Daniel‘S», «Jameson», «Red Label», «Ballantines», «Chivas Regal», «Jim Beam», «Captain Morgan», «Absolut», «Finlandia»

Слід зазначити, що вказана алкогольна продукція була невідомого походження та якості, без марок акцизного податку України та ввезена на митну територію України поза митним контролем.

Зберігання алкогольних напоїв здійснювалось в одному із нежитлових приміщень на території колишнього виробничого підприємства м. Миколаєва. Збут здійснювався перевіреним особам та постійним клієнтам за попередньою домовленістю. 

За результатами проведених обшуків з незаконного обігу вилучено понад 300 одиниць алкогольних напоїв іноземного виробництва, в тому числі розлитих в заборонену для міцних алкогольних напоїв тару типу «Beg in Box» та «Tetra Pak», загальним об’ємом близько 350 літрів та автотранспортний засіб, за допомогою якого здійснювалось транспортування незаконно виготовлених та незаконно ввезених на територію України алкогольних напоїв, загальна сума яких складає 308 тис. гривень.

На даний час вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно та проведення від повідних експертиз.