Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ДФС Миколаївщини: про результати проведення операції «Акциз-2019»

08.01.2020

Працівники податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області, співробітники УСБУ, УСР та територіальних підрозділів ГУ НП у Миколаївській області, під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області, в рамках загально державної операції «Акциз-2019» в період з січня по грудень 2019 активно здійснювали заходи протидії незаконній діяльності із зберігання та реалізації незаконно виготовлених ПММ в тому числі ввезених на територію України поза митним контролем. З 13 грудня 2019 року долучились до виконання доручення Президента України, Рішення засідання Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 щодо припинення незаконної діяльності нелегальних АЗС в Україні та розпорядження Миколаївської облдержадміністрації від 28.12.2019 №614-р «Про створення міжвідомчої регіональної робочої групи для проведення спільних заходів з метою боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним у Миколаївській області».

 

В результаті вжитих заходів в період з 01.01.2019 по 08.01.2020 працівниками податкової міліції спільно з УСБУ та УСР у Миколаївській області відпрацьовано 127 місць зберігання та реалізації ПММ на території м. Миколаєва та області.

В рамках кримінальних та адміністративних проваджень припинено незаконну діяльність 19 АЗС шляхом  повного або часткового демонтажу обладнання та вилучено з незаконного бігу 135,95 тон незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів, орієнтовною вартістю 3,1 млн. грн.

Складено 15 протоколів про адміністративні правопорушення, відповідальність за які передбачена ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Приймалась участь у проведенні обшуків в рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст. 272 Кримінального кодексу України, а саме порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, в ході якого з незаконного обігу вилучено паливно-мастильні матеріали, демонтовано обладнання та від’єднано від мережі електропостачання АЗС у м. Нова Одеса (на даний час АГЗК не здійснює діяльність).

За результатами профілактичних заходів 15 юридичних та фізичних осіб – суб’єктів господарювання отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним.

Всього ж за шість місяців 2019 року, в період з 1 липня (з дати вступу в дію Закону про ліцензування операцій з пальним) по 28 грудня вказаного року, видано 508 ліцензій на право зберігання та роздрібної реалізації пального, що становить в середньому близько 85 ліцензій кожного місяця. За результатами профілактичних заходів та широкого резонансу результатів боротьби з незаконними АЗС та АГЗК лише за грудень попереднього року суб’єктами господарювання отримано 99 ліцензій (на 14 більше середньомісячного показника), із них 75 отримано в період з 13 по 28 грудня 2019 року, що становить 14,8% від загальної кількості виданих ліцензій. 

За інформацією правоохоронних органів Миколаївської області, працівниками РЕС від’єднано від мережі електропостачання 9 АЗС, які не отримали дозвільні документи на право здійснення роздрібної торгівлі пальним. Власники 6 АЗС не маючи наміру отримувати дозвільні документи, в той же час усвідомлюючи невідворотність покарання за діяльність без них, власними силами демонтували такі об’єкти.

На даний час заходи з протидії незаконному обігу пального продовжуються.