Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області припинено діяльність «Центру мінімізації митних платежів»

03.01.2020

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Миколаївській області в рамках досудового розслідування кримінального провадження припинено діяльність «Центру мінімізації митних платежів», який за рахунок використання підконтрольних суб’єктів господарювання, у т.ч. підприємств-нерезидентів, надавав підприємствам реального сектору економіки, зареєстрованим на території Миколаївської області послуги з приховування (неповернення) валютної виручки при проведенні експортних операцій сільгосппродукції та ухилення від сплати податків.

У ході проведення санкціонованих обшуків в офісних, житлових та нежитлових приміщеннях, транспортних засобах, які використовувались організаторами та учасниками ЦММП для здійснення злочинної діяльності, виявлено та вилучено штампи та печатки, оригінали первинних бухгалтерських та податкових документів, «1С-Бухгалтерія» за 2018-2019 роки, а також не обліковані грошові кошти (готівка) в сумі 1 839 150 гривень та 150 850 доларів США. Згідно ухвал слідчого судді м. Миколаєва на вилучені в ході проведення обшуку речові докази та грошові кошти в еквіваленті близько 5,5 млн грн. накладено арешт.