Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Заходи з протидії нелегальній діяльності АЗС тривають

03.01.2020

На виконання доручення Президента України, Рішення Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 щодо припинення незаконної діяльності нелегальних АЗС в Україні та розпорядження Голови Миколаївської облдержадміністрації від 28.12.2019 №614-р «Про створення міжвідомчої регіональної робочої групи для проведення спільних заходів з метою боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним у Миколаївській області» податківцями, спільно з іншими правоохоронцями та контролюючими органами під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області здійснюються активні заходи з виявлення та припинення діяльності нелегальних автозаправних станцій.

В ході відпрацювання близько 40 АЗС та АГНП, шляхом демонтажу припинено незаконну діяльність 6 АЗС, на яких проводилась господарська діяльність без відповідних дозвільних документів, отримання яких передбачено чинним законодавством. В результаті вжитих заходів з протидії незаконній діяльності та набуття резонансу у громадськості, з метою уникнення відповідальності за протиправну діяльність, власники 5 АЗС самостійно припинили їх функціонування шляхом демонтажу обладнання та вивезення паливно-мастильних матеріалів.

Заходи з протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів на території м. Миколаєва та області продовжуються.