Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Першим заступником начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області призначено Віталія Заітова

20.12.2019

Наказом Державної фіскальної служби України від 16.12.2019 року №2040-о «Про призначення Заітова В.Р.» призначено на посаду першого заступника начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Заітова Віталія Рушановича.

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стадник представив Віталія Заітова колективу Головного управління ДФС у Миколаївській області та зазначив, що Віталій Рушанович досвідчений керівник, який зможе успішно виконувати завдання, поставлені Державною фіскальною службою України. Слід зазначити, що Віталій Заітов до цього часу працював на посаді начальника шостого відділу управління розслідування кримінальних проваджень Головного слідчого управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби України.

Віталій Рушанович окреслив першочергові завдання, які мають бути виконані ДФС Миколаївщини у найкоротший термін, зокрема, щодо повного знищення тіньових схем, припинення корупційних та протиправних дій у податковій сфері, ліквідації тіньових потоків та забезпечення у повному обсязі усіх надходжень до бюджету.