Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Миколаївська митниця ДФС виявила 28 тонн контрабандного палива

26.11.2019

Миколаївські митники під час огляду судна в спеціалізованому морському порту «Ольвія» виявили 28 тонн контрабандного мазуту вартістю понад 221 тисяч гривень.

Про це повідомив начальник Миколаївської митниці ДФС Роман Кріль.

«Під час оформлення одного з суден закордонного плавання під прапором Сінгапура, яке йшло з Амстердаму з вантажем кам’яного вугілля, в паливних танках митники виявили 28 тонн незаявленого важкого палива. Вартість контрабандного мазуту – понад 221 тисяч гривень. Наразі співробітники Миколаївської митниці завели справу про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України», - заявив Роман Кріль.

За його словами, в разі якщо суд підтвердить правомірність дій митників, контрабандисти змушені будуть сплатити до держбюджету майже півмільйона гривень.

«Миколаївська митниця продовжуватиме й далі діяти виключно в рамках чинного митного законодавства. Щоб з одного боку ефективно викривати усі контрабандні схеми, а з іншого боку створювати умови для роботи чесних відповідальних підприємців, які поважають закон», - наголосив керівник Миколаївської митниці Роман Кріль.