Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

День відкритих дверей в Університеті митної справи та фінансів

18.11.2019

Миколаївська митниця ДФС інформує, що Університет митної справи та фінансів запрошує всіх охочих дізнатися про спеціальності та умови вступу на Дні відкритих дверей, які відбудуться  23 листопада та 14 грудня 2019 року за адресою м. Дніпро, вул. Володимира  Вернадського, 2/4.

Університет здійснює підготовку за 24 спеціальностями: «Міжнародне право», «Право», «Облік і оподаткування», «Міжнародні економічні відносини», «Менеджмент», «Публічне управління та адміністрування», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», «Транспортні технології  (на автомобільному транспорті)», «Кібербезпека», «Туризм», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Економіка», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Соціальне забезпечення», «Маркетинг», «Прикладна математика», «Філологія», «Психологія», «Журналістика», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Історія та археологія», «Правоохоронна діяльність», «Готельно-ресторанна справа», «Інженерія програмного забезпечення». Умови вступу можете дізнатись на Дні відкритих дверей або ж на сайті Університету umsf.dp.ua.

Також Університет запрошує безкоштовно відвідати Музей митної справи та познайомитись з історією розвитку митної справи в Україні у зручний час.