Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В ГУ ДФС у Миколаївській області щирими словами вдячності привітали працівників податкової міліції з поверненням із зони проведення ООС

04.11.2019

У Головному управлінні ДФС у Миколаївській області відзначили працівників податкової міліції Ємельянова Віталія, Гацелюка Романа, Мойсеєнка Максима та Кучковського Михайла, які у ході ротації повернулися із зони проведення Операції Об’єднаних Сил на Сході України.

Начальник Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимир Копіца від себе особисто та від трудового колективу ГУ ДФС у Миколаївській області привітав бійців з поверненням та висловив щирі слова вдячності за сумлінне виконання своїх обов’язків. «Ви – гордість, сила і міць Української Держави. Ви з честю виконали усі обов’язки щодо захисту економічних інтересів нашої держави, підтримуючи авторитет податкової міліції ДФС. Бажаю вам здоров’я, довголіття, злагоди, плідної праці на благо народу та мирного небо над головою», - звернувся до працівників податкової міліції Володимир Копіца.

За мужність, героїзм, патріотизм, нескореність та велику силу духу, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, під час проведення Операції об’єднаних сил бійцям вручено Подяки.

Як зазначив Володимир Копіца, вже не один рік поспіль у складі спецпідрозділу «Фантом»  співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Миколаївській області проходять службу у зоні проведення Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил на Сході України. Працівники ДФС протидіють незаконному переміщенню товарів через лінію розмежування між Україною та тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях. Податкові міліціонери спільно з співробітниками інших правоохоронних органів викривають фінансові злочини в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил на Сході України та протидіють тероризму.