Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Працівники ДФС Миколаївщини прийняли участь у Спартакіаді державних службовців України

30.09.2019

        Вже третій рік поспіль кращі спортсмени Головного управління ДФС у Миколаївській області беруть участь у спортивних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців України.

         У цьому році Спартакіада проходила з 23 по 28 вересня у м. Ужгороді. В змаганнях взяли участь команди з різних областей України.

         Чемпіоном України з шахів серед держслужбовців став Дмитро Горощенко - начальник Очаківського управління ГУ ДФС у Миколаївській області, що стало вагомим вкладом в результати командної першості.

          Слід відмітити, що Дмитро Горощенко, крім основної роботи, активно займається громадською діяльністю. Він віцепрезидент Федерації шахів Миколаївської області, член виконкому Федерації шахів України, майстер спорту України.

         Враховуючи величезний інтерес дітлахів до шахів, необхідності розвитку спортивної бази, з ініціативи федерації було підготовлене звернення до Миколаївської обласної ради щодо ремонту унікального приміщення, де розташована Миколаївська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Обласний шахово-шашковий клуб» імені М.В. Шелеста, яка виховала в своїх стінах багато чемпіонів різного рангу.

         Дуже відрадно, що новопризначений Голова Миколаївської ОДА Олександр Стадник з перших днів своєї роботи одразу звернув увагу на проблеми, пов’язані з ремонтом в шаховій школі, та надав доручення провести перевірки щодо необґрунтованого затягування та подорожчання ремонту такого потрібного дітям спортивного центру.

         Будемо сподіватись, що і в подальшому принципово буде приділятись увага до спортивних майданчиків, де виховуються наші чемпіони.

         Проведення спортивних заходів та їх масовість говорить сама за себе, так як основними задачами цієї роботи є популяризація здорового способу життя, зміцнення здоров’я нації, покращення морального клімату у колективах та корпоративної культури.

         Начальник ГУ ДФС у Миколаївській області Володимир Копіца, користуючись нагодою, привітав від себе особисто та всього колективу ГУ ДФС у Миколаївській області Дмитра Горощенка з золотою перемогою та побажав подальших спортивних успіхів і перемог!