Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про сприяння та взаємодію з правоохоронними органами

12.09.2019

У зв’язку з публікацією у засобах масової інформації щодо проведення 09 вересня 2019 року співробітниками територіального управління ДБР, розташованого у м. Миколаєві, спільно з працівниками СБУ у Миколаївській області обшуку у приміщенні Головного управління ДФС у Миколаївській області у справі про отримання хабара працівником податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області, Головне управління ДФС у Миколаївській області вважає за необхідне повідомити наступне.

За словами керівництва податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області, вказаний обшук проводився у справі, яка жодним чином не стосується отримання працівниками податкової міліції Миколаївщини неправомірної вигоди (хабара), про що зазначено в ухвалі суду.

Звертаємо увагу, що працівники податкової міліції фіскальної служби Миколаївщини діяли відповідно до діючих нормативно-правових актів та у жодному разі не перешкоджали проведенню слідчих дій. Навпаки, Головне управління ДФС Миколаївщини завжди сприяє правоохоронним органам та надає їм максимальну підтримку в розслідуванні справ.

Слід зазначити, що такі публікації спрямовані на дискредитацію діяльності податкової міліції Миколаївщини та слугують своєрідним важелем впливу на дії працівників податкової міліції, пов’язані з проведенням заходів щодо протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автозаправних пунктів, що діють на території Миколаївської області.