Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Роман Кріль: «З початку 2019 року Миколаївською митницею ДФС забезпечено надходження до державного бюджету на суму понад 2,8 млрд гривень»

09.09.2019

«Питання виконання бюджетних завдань є одним із пріоритетних у роботі Миколаївської митниці ДФС. Щоденно ми аналізуємо ефективність поточної роботи митниці, боремося зі схемами мінімізації обов’язкових платежів, протидіємо контрабанді та вживаємо вичерпних заходів для забезпечення наповнення дохідної частини бюджету. Впевнено стверджую, що взяті на себе зобов’язання ми не тільки стабільно виконуємо, а й досягаємо вагомих результатів. Про це свідчать показники надходження: з початку 2019 року Миколаївська митниця забезпечила до державного бюджету України понад                 2,8 млрд грн», - повідомив начальник Миколаївської митниці ДФС Роман Кріль.

За його словами, такий показник перевищив надходження митних платежів аналогічного періоду 2018 року на 320 млн гривень.

Необхідно зазначити, що завдяки ефективній роботі миколаївських митників внесок Миколаївської митниці до державної скарбниці за серпень 2019 року склав майже 300 млн гривень.

Крім того, Миколаївська митниця була й залишається принципово суворою до порушників законодавства. Так, з метою недопущення ухилення від сплати необхідних платежів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності, максимального використання можливих резервів для виконання планових завдань щодо забезпечення надходжень до бюджету, митницею проводиться комплекс заходів з посилення контролю за незаконним переміщенням товарів через митний кордон України.

Зокрема, у серпні 2019 року Миколаївською митницею ДФС порушено 145 справ про порушення митних правил на загальну суму 388 млн грн, у тому числі 99 справ з реально вилученими предметами ПМП на суму 1,9 млн гривень.

«Миколаївська митниця ДФС, виконуючи свої безпосередні завдання та  функції, керується принципами відкритості та прозорості щодо своєї діяльності. Хочу відмітити, що виконання високих показників досягнуте завдяки професіоналізму митників та конструктивній співпраці з бізнесом. А це, у свою чергу, стало своєрідним стимулом для того, аби й надалі утримувати достатньо високий рівень у роботі. Адже будь-яка справа вимагає не тільки наполегливості та послідовних дій, а й чіткого уявлення про шляхи та перспективи вирішення питань, що постають у роботі», - підсумував Роман Кріль.