Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Миколаївська митниця ДФС активно протидіє корупції

06.09.2019

Пріоритетом у роботі Миколаївської митниці ДФС є подолання усіх видів корупційних проявів, чесна й прозора кадрова політика та створення дієвої сервісної служби на засадах професійності. Саме тому принциповою позицією керівництва митниці є боротьба з корупційними проявами та попередження будь-яких можливих корупційних діянь серед працівників відомства шляхом проведення організаційної та роз’яснювальної роботи у напрямі запобігання та протидії корупції.

Проте, за словами начальника Миколаївської митниці ДФС Романа Кріля, для досягнення позитивного результату у напрямі ефективної боротьби з хабарництвом на митниці необхідно заручитися підтримкою суспільства. Адже лише об’єднавши зусилля влади та громадян можна ліквідувати це ганебне явище.

Саме тому, на всіх митних постах області співробітниками Миколаївської митниці ДФС проводиться роз’яснювальна робота щодо попередження та протидії корупції з боку працівників відомства, у ході якої громадян інформують про порядок повідомлення фактів зловживання службовим становищем посадовими особами митниці. Також працівники Миколаївської митниці ДФС надають громадянам консультації щодо дотримання норм антикорупційного законодавства.

Крім того, митники розповсюджують серед громадян пам’ятки щодо роз’яснення норм антикорупційного законодавства та відповідальності за порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції». У пам’ятках зазначено поштову та електронну адресу Миколаївської митниці ДФС, а також телефон, за яким можна повідомити відповідальних осіб митниці про факти корупції.

«Миколаївська митниця ДФС і надалі вживатиме ефективні заходи щодо упередження та профілактики корупційних проявів, виявлення та ліквідації причин та умов їх існування, проведення постійного моніторингу, а також застереження працівників щодо неухильного дотримання вимог антикорупційного законодавства України», - зазначив Роман Кріль.