Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фіскальна служба Миколаївщини привітала учнів підшефної школи-інтернату з Днем знань

03.09.2019

1 вересня у житті кожного школяра починається новий етап. Для когось це початок нового навчального року, для когось – перше знайомство із школою та вчителями, а для інших – початок останнього року шкільного життя.

ДФС Миколаївщини вже не перший рік відзначає День знань з вихованцями Широколанівської підшефної школи-інтернату для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Цей рік не став виключенням. У сонячний осінній день до Широколанівської  школи-інтернату завітали начальник Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимир Копіца, голова Миколаївської обласної Ради професійної спілки працівників органів ДФС Ольга Григор’єва, начальник Миколаївського управління Головного управління ДПС Миколаївської області Ольга Купчишина.

Поважні гості з особливою теплотою привітали учнів інтернату з новим навчальним роком, а першокласників із початком навчання у школі та побажали  бути сумлінними і вправними у навчанні, гарного настрою, здоров’я, успіхів, а також зустріти добрих і надійних друзів.

Шефи привезли дітлахам печиво, цукерки, інші солодощі, а кожен першокласник отримав особливий подарунок. Крім того, напередодні нового начального року, інтернат отримав від Головного управління ДФС у Миколаївській області та Миколаївської обласної Ради професійної спілки працівників органів ДФС технічне обладнання для опалення душових кімнат.

Також, у цей святковий день, після навчання вихованці школи –інтернату взяли участь у цікавому квесті на піратську тематику.