Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Головне управління Державної податкової служби у Миколаївській області офіційно розпочало свою роботу

29.08.2019

Згідно з наказом Головного управління Державної податкової служби у Миколаївській області від 29.08.2019 №5, Державна податкова служба України розпочала свою роботу у Миколаївській області.

З цього дня усі повноваження та функції з реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску та законодавства з інших питань, які раніше виконувала Державна фіскальна служба України, переходять до Державної податкової служби України. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №682-р «Питання державної податкової служби» Державна фіскальна служба України припиняє виконання зазначених функцій.

Виконання обов’язків начальника Головного управління Державної податкової служби у Миколаївській області (далі – ГУ ДПС у Миколаївській області) покладено на Прокоф’єва Дмитра Ігоровича.

ГУ ДПС у Миколаївській області знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6.

Контактні телефони – (0512) 50-18-86, (0512) 50-18-66.

Офіційна електронна поштова скринька ГУ ДПС у Миколаївській області – mk.official@tax.gov.ua.

Оприлюднення інформації щодо діяльності ГУ ДПС у Миколаївській області здійснюється на суб-сайті ГУ ДПС у Миколаївській області, за посиланням: www.mk.tax.gov.ua.