Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податкова міліція Миколаївської області продовжує очищувати регіон від фальсифікованих алкогольних напоїв

29.08.2019

Співробітниками податкової міліції Миколаївської області в рамках операцій «Акциз» та «Рубіж» протягом 2017 - 2018 років з незаконного обігу вилучено близько 51000 л фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв.

З         а результатами досудових розслідувань кримінальних проваджень, оголошено підозри особам, винним у вчиненні кримінальних правопорушень, та скеровано до суду зазначені кримінальні провадження. 

Відповідно до вироків районних суддів м. Миколаєва та Миколаївської області за направленими у вказаний період кримінальними провадженнями, прийнято рішення щодо знищення фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів у кількості 21000 л, які могли становити загрозу здоров’ю громадян.

Так, 23.08.2019 року відповідно до п.16 Порядку обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, і розпорядження ним, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.1998 року № 1340, працівники ГУ ДФС у Миколаївській області у складі постійно діючої комісії по знищенню вилучених підакцизних товарів, прийняли участь у знищенні (утилізації) вищевказаних лікеро-горілчаних виробів у кількості 21000 л. Знищення відбулося на спеціалізованому підприємстві – ТОВ «НДІ «Укрекопроект».

Щодо решти вилученої недоброякісної продукції очікуються відповідні рішення судових органів.

Податковою міліцією Миколаївської області і в подальшому проводитимуться відповідні заходи щодо виявлення та вилучення з незаконного обігу фальсифікованих алкогольних напоїв, які становлять загрозу для життя і здоров’я людей.