Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ДФС Миколаївщини: до бюджету забезпечено 62,6 млн грн податку на нерухомість

15.08.2019

За 7 місяців 2019 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області до місцевих бюджетів забезпечено 62,6 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (так званий податок на нерухомість), що на 9,7 млн грн більше, ніж у відповідному періоді 2018 року.

Власники нерухомого майна – юридичні особи перерахували до місцевих бюджетів Миколаївщини 51,2 млн грн податку на нерухомість. Внесок фізичних осіб до місцевих скарбниць області становить 11,4 млн гривень.

Збільшення надходжень з податку на нерухомість  є результатом ефективного та прозорого адміністрування, а також плідної співпраці Головного управління ДФС у Миколаївській області та органів виконавчої влади, місцевого самоврядування.

Головне управління ДФС у Миколаївській області інформує, що у разі виникнення питань щодо сплати податку на нерухоме майно, громадянам необхідно звертатися до Центрів обслуговування платників за місцем розташування об'єкта оподаткування та пред’явити оригінали документів, які підтверджують право власності фізичної особи на відповідний об’єкт нерухомості. Якщо розбіжності будуть підтверджені, контролюючий орган проводить перерахунок суми податку і надсилає нове повідомлення – рішення про сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення.