Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено майже 88 млн грн акцизного податку

14.08.2019

На території Миколаївщини роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюють 2338 суб’єктів господарювання, у т.ч. 2025 фізичних осіб та 313 юридичних осіб.

У січні - липні 2019 року до місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено 87,9 млн грн акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних товарів.

Слід зазначити, що суб’єкти господарювання щомісячно сплачують п’ятивідсотковий акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами до місцевих бюджетів громад, на території яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів.

Головне управління ДФС у Миколаївській області дякує платникам акцизного податку за прозоре ведення бізнесу та вагомий фінансовий внесок у скарбниці місцевих громад, а також звертається до небайдужих громадян, у разі виявлення фактів безліцензійної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, повідомляти чергову частину Головного управління ДФС у Миколаївській області, за телефоном: 50-18-41.