Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Миколаївська митниця ДФС: сервіс «Пульс» - інструмент двостороннього зв'язку з громадянами та суб'єктами господарювання

14.08.2019

Миколаївська митниця ДФС нагадує громадянам та суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності, що сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс» - ефективний інструмент боротьби з корупцією, що сприяє вирішенню проблем, які виникають у процесі звернень суб'єктів господарювання та громадян до ДФС з податкових та митних питань.

Завдяки сервісу «Пульс» є можливість цілодобово повідомляти щодо неправомірних дій або бездіяльності, можливих корупційних правопорушень у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб органів Державної фіскальної служби.

Заявники можуть надати інформацію за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», та на електронну пошту idd@sfs.gov.ua.

Інформація приймається цілодобово.

При наданні інформації бажано назвати своє прізвище, ім'я, по батькові (найменування підприємства, установи, організації, суб'єкта господарювання), контактний телефон, місце проживання/реєстрації, а також прізвище, ім'я, по батькові та посаду працівника органу ДФС, з яким пов'язана подія, дата, місце і суть події, конкретні обставини, зауваження, прохання чи вимоги. Якщо Заявник не бажає називати своє прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання/реєстрації, інформація реєструється як анонімна.

Про результати розгляду інформації Заявники повідомляються невідкладно або протягом 3 робочих днів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то загальний термін її опрацювання може бути подовжено.

Шановні громадяни та суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності, якщо вам стали відомі факти неправомірних дій або бездіяльності працівників Миколаївської митниці ДФС, можливих корупційних правопорушень з боку посадових осіб Миколаївської митниці ДФС, просимо повідомляти за телефоном 0800-501-007 (напрямок «4»).