Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фіскальною службою Миколаївщини забезпечено до місцевих скарбниць понад 75 млн. грн. акцизного податку

19.07.2019

На території Миколаївщини роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюють 2108 суб’єктів господарювання, у т.ч. 1815 фізичних осіб та 293 юридичні особи. З кожної одиниці проданої суб’єктами господарювання підакцизної продукції  у роздріб 5 відс. від її вартості спрямовуються до місцевих бюджетів .

У І півріччі 2019 року до місцевих скарбниць Миколаївщини забезпечено понад 75 млн. грн. акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Зокрема, у червні 2019 року, до місцевих бюджетів мобілізовано 12,8 млн. грн. акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

З метою дотримання вимог податкового законодавства у сфері обігу підакцизних товарів, Головним управлінням ДФС у Миколаївській області проводяться перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном. Так, у січні - червні 2019 році проведено 113 перевірок суб’єктів господарювання. До суб'єктів господарювання застосовано фінансові санкції на загальну суму понад 4,7 млн. грн., з яких понад 1,3 млн. грн. вже надійшло до місцевих бюджетів.