Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Ліцензії при імпорті та експорті алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального

19.07.2019

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє, що відповідно до ст.15 Закону України від 19 грудня 1995 року  №481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» імпорт, експорт алкогольних напоїв і тютюнових виробів здійснюються суб’єктами господарювання всіх форм власності без ліцензій.

Оптова торгівля на території України алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюється за наявності у суб’єктів господарювання всіх форм власності ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Оптова торгівля пальним та зберігання пального здійснюються суб’єктами господарювання усіх форм власності за умови наявності у них ліцензії. Імпорт або експорт пального здійснюється суб’єктом господарювання за наявності у нього  ліцензії на право виробництва або зберігання, або оптової чи роздрібної торгівлі пальним.

Звертаємо увагу, що отримати ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним можна у Центрах обслуговування платників, що функціонують на базі державних податкових інспекцій управлінь, утворених на правах відокремлених підрозділів ГУ ДФС у Миколаївській області, за місцем розташування торговельного об’єкту, або в  управлінні  контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Миколаївській області, за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 47.