Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Боротьба з корупцією – один із пріоритетних напрямів роботи ДФС Миколаївщини

11.07.2019

Виявлення та запобігання корупції є одним із першочергових завдань Головного управління ДФС у Миколаївській області, оскільки випадки вчинення неправомірних дій негативно впливають на ефективність діяльності фіскальної служби Миколаївщини, її імідж та ділову репутацію, а також на взаємовідносини з платниками податків.

Керівництво Головного управління ДФС у Миколаївській області приділяє особливу увагу розгляду усіх повідомлень щодо поведінки підлеглих співробітників, несумісної із вимогами загальних правил поведінки державного службовця, як при виконанні службових обов’язків, так і в позаслужбовий час.

Серед працівників Головного управління ДФС у Миколаївській області постійно проводяться професійні навчання щодо вивчення антикорупційного законодавства, керівництво ДФС Миколаївщини на регулярних апаратних нарадах попереджає підлеглих працівників про персональну відповідальність співробітників та недопустимість вчинення корупційних правопорушень.

Також, звертаємо увагу платників податків на активізацію «податкових» шахраїв, які ніби-то від імені працівників фіскальної служби Миколаївської області вимагають кошти у платників податків. Так, аферисти за телефоном, або за допомогою смс-повідомлень вказують необхідну суму, для вирішення проблемних питань з ДФС Миколаївщини.

Особливо уважними необхідно бути суб’єктам господарювання, які здійснюють господарську діяльність у місцях масового відпочинку людей, адже «податкові» шахраї можуть полювати і на курорті. Нагадуємо, що працівники фіскальної служби Миколаївської області при здійсненні перевірок повинні мати при собі службове посвідчення, направлення та копію наказу про проведення перевірки, а також інші документи, які дозволяють зареєструватися у журналі перевірок і дотримуватися усіх повноважень визначених Податковим кодексом України.

Громадяни, будьте пильними та обачними, уважно перевіряйте інформацію та не дозволяйте аферистам вводити себе в оману. Про подібні випадки, а також про неправомірні дії працівників ДФС Миколаївщини  просимо повідомляти відділ з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДФС у Миколаївській області за телефоном (0512) 50-19-13, 50-19-17, або на поштову електронну скриньку, за адресою mk.anticor@sfs.gov.ua, чергову частину Головного управління ДФС у Миколаївській області, за телефоном:  50-18-41 або управління національної поліції у Миколаївській області за телефоном: 102.