Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Будьте уважні! Шахраї ніби-то від імені фіскальної служби можуть полювати і на курорті

14.06.2019

Головне управління ДФС у Миколаївській області попереджає платників податків, які провадять фінансово-господарську діяльність у місцях масового відпочинку громадян під час курортного сезону 2019 року про можливі випадки шахрайства ніби-то від імені працівників ГУ ДФС у Миколаївській області.

Звертаємо увагу, що працівники фіскальної служби Миколаївської області при здійсненні перевірок повинні мати при собі службове посвідчення, направлення та копію наказу про проведення перевірки, а також інші документи, які дозволяють зареєструватися у журналі перевірок і дотримуватися усіх повноважень визначених Податковим кодексом України.

Уважно перевіряйте інформацію та не дозволяйте аферистам вводити себе в оману. Про подібні випадки, а також випадки вчинення неправомірних дій працівників ГУ ДФС у Миколаївській області, під час виконання службових обов’язків просимо негайно повідомляти чергову частину ГУ ДФС у Миколаївській області, за телефоном: 50-18-41 та відділ з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДФС у Миколаївській області, за телефонами: 50-19-13, 50-19-17.