Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В рамках операції «Бастіон» миколаївські митники порушили справу про контрабанду цигарок на більш ніж 87 мільйонів гривень

13.06.2019

Миколаївська митниця ДФС порушила справу про незаконне переміщення через кордон 39,8 тис. коробок з цигарками на суму 87,3 млн. грн. Викриття контрабандистів відбулось в рамках операції «Бастіон» та стало наслідком успішної співпраці миколаївських митників з турецькими колегами. Порушникам загрожує конфіскація товару й штраф у розмірі 100% його вартості.

Про це повідомив начальник Миколаївської митниці Роман Кріль.

За його словами, для перевірки однієї з зовнішньоекономічних операцій, що здійснювалась товариством з обмеженою відповідальністю з реєстрацією в Миколаєві, митники спрямували запит до митних установ Туреччини.

«Виявилось, що 39,8 тис. коробок з цигарками, вагою майже 450 тис. кг на суму 87,3 млн. грн (22 контейнера), які були раніше оформлені на експорт з України, до отримувача не надходили. Тобто митний брокер підприємства вказав неправдиві відомості про відправника та одержувача такої величезної партії товару. Це пряме порушення статті 483 Митного кодексу України», - заявив Роман Кріль.

Він наголосив, що тепер на порушника очікує суворе покарання.

«Це конфіскація товару, штраф у розмірі 100% його вартості або конфіскація вартості таких предметів. Миколаївські митники продовжують ефективні дії в рамках операції «Бастіон», що покликана перекрити канали контрабанди на всіх напрямках. Розраховуємо на успішну її реалізацію та на підтримку бізнесу, що прагне працювати чесно та прозоро», - підкреслив Роман Кріль.