Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Миколаївські митники викрили контрабанду нафтопродуктів на 183 мільйона гривень

30.05.2019

Миколаївська митниця ДФС на підставі інформації наданої оперативним підрозділом ГУ ДФС в Миколаївській області попередила спробу імпортувати на територію України велику партію нафтопродуктів з використанням схем мінімізації сплати митних платежів. 

 

Однією компанією завезено до Миколаївського порту двома партіями 11,4 тис. тон паливно-мастильних матеріалів та надано документи, що містили неправдиві дані. Загалом дії контрабандистів могли завдати державі збитків в особливо великому розмірі. У зв’язку з принциповою позицією керівництва Миколаївської митниці, у ЗМІ сумнівної репутації розгорнулась кампанія з її дискредитації.

Про це повідомив начальник Миколаївської митниці ДФС Роман Кріль.

За його словами зазначену компанію було створено як фірму-одноденку для завезення великої партії контрабанди, яку розвантажили в Миколаївському порту для зберігання на склад іншої компанії. Виробниками цієї сировини значилися фірми з Греції та Росії.

«Наразі весь обсяг контрабандних нафтопродуктів арештований судом в якості речового доказу. Загалом ця оборудка могла коштувати державі 183 млн. гривень. Ми зуміли це попередити й після конфіскації товарів та накладення штрафів кошти перерахуються до держбюджету. Митники вже склали два протоколи про порушення митних правил за ст.483 Митного кодексу України. Вона передбачає конфіскацію товарів та штраф у розмірі 100 відс. їхньої вартості», - наголосив Роман Кріль.

Він заявив, що у зв’язку з цією справою на нього особисто чинився тиск з метою схилити до бездіяльності та відмови від документування факту порушення митного законодавства. Про це було повідомлено правоохоронні органи.

Також Роман Кріль саме з фактом боротьби з контрабандою  нафтопродуктів пов’язує брудну кампанію чорного піару й дискредитації, що розгорнули деякі ЗМІ сумнівної репутації проти Миколаївської митниці ДФС.