Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До місцевих бюджетів Миколаївської області забезпечено 34,7 млн. грн. податку на нерухомість

17.05.2019

Завдяки цілеспрямованій роботі щодо визначення об’єкта оподаткування податком на нерухоме майно, відмінним від земельної ділянки (так званий «податок на нерухомість») та суми податку до сплати, у січні - квітні 2019 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області до місцевих бюджетів мобілізовано 34,7 млн. грн. податку на нерухомість, що майже на 4 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді 2018 року.

Як повідомив начальник Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимир Копіца, лідерами у сплаті податку на нерухомість є власники об’єктів нерухомості – юридичні особи, внесок яких у місцеві бюджети Миколаївщини за 4 місяці 2019 року становить 32,3 млн. гривень. Фізичні особи – власники майна перерахували до місцевих скарбниць області 2,4 млн. грн. податку на нерухомість.

«В умовах децентралізації влади сплачені до бюджетів місцевих громад податки є джерелом фінансування соціальної сфери, фінансовим підґрунтям для розвитку інфраструктури, можливістю використовувати бюджетні надходження на впровадження ефективних проектів розвитку регіону», - зазначив Володимир Копіца.