Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Головному управлінні ДФС у Миколаївській області проведено тренування з питань цивільного захисту

16.05.2019

З метою практичного відпрацювання заходів захисту населення, у разі виникнення надзвичайних ситуацій, 15 травня, у Головному управлінні ДФС у Миколаївській області проведено комплексне об’єктове тренування з питань цивільного захисту працівників.

Відкрив захід заступник начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Олег Ангелов, який наголосив на актуальності проведення заходу та важливості питання цивільного захисту населення.

Безпосередньо перед проведенням тренування, із членами комісії з питань надзвичайних ситуацій, з питань евакуації та керівниками структурних підрозділів Головного управління ДФС у Миколаївській області проведено інструкторське заняття за тематикою тренування із залученням фахівців Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

За задумом проведення тренування, у приміщенні адміністративної будівлі Головного управління ДФС у Миколаївській області виникла пожежа. Під час проведення тренування було перевірено наявність та справність засобів оповіщення, відпрацьовано оперативну евакуацію людей, прийоми і способи проведення рятувальних та інших невідкладних робіт у зоні надзвичайної ситуації.

Крім того, відбулося практичне заняття щодо використання протипожежного устаткування та інвентарю під час пожежі. Кожен бажаючий мав можливість за допомогою вогнегасника самостійно загасити умовну пожежу.

Слід зазначити, що проведення таких тренувань у Головному управлінні ДФС у Миколаївській області стало вже традиційним. Подібні навчання проводяться для того, щоб у разі виникнення реальної надзвичайної події, працівники фіскальної служби Миколаївщини могли правильно оцінювати ситуацію та приймати правильне рішення у найкоротші терміни. Адже, у таких випадках від оперативності та правильності прийняття рішень залежить життя та здоров’я багатьох людей.