Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено майже 50 млн. грн. акцизного податку

16.05.2019

На території Миколаївської області роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюють 2097  платників акцизного податку, у т.ч.: 1806 фізичних осіб та 291 юридична особа.

Як повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Миколаївській області Владислав Ракіпов, завдяки ефективній роботі Головного управління ДФС у Миколаївській області щодо якісного адміністрування податків, роз’яснення змін до податкового законодавства, вжиття заходів щодо недопущення суб’єктами господарювання безліцензійної діяльності на ринку підакцизних товарів, у січні-квітні 2019 року мобілізовано до місцевих бюджетів Миколаївщини 49,6 млн. грн. акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Слід зазначити, що суб’єкти господарювання щомісячно сплачують п’ятивідсотковий акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами до місцевих бюджетів громад, на території яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів.

Головне управління ДФС у Миколаївській області дякує платникам акцизного податку за прозоре ведення бізнесу та вагомий фінансовий внесок у скарбниці місцевих громад, а також звертається до небайдужих громадян, у разі виявлення фактів безліцензійної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, повідомляти чергову частину Головного управління ДФС у Миколаївській області, за телефоном: 50-18-41.