Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

ДФС Миколаївщини: щодо списання безнадійного податкового боргу ПАТ «Зелений гай»

15.05.2019

З метою забезпечення повноти інформування громадян України – мешканців Миколаївської області щодо викриття слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Миколаєві, факту безпідставного ухвалення рішення про списання податкового боргу ПАТ «Зелений гай», Головне управління ДФС у Миколаївській області вважає за необхідне повідомити наступне.

У 2016 році Вознесенською ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області на підставі заяви ПАТ «Зелений гай» та Сертифікату Торгово-промислової палати України про форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) прийнято рішення про списання безнадійного податкового боргу ПАТ «Зелений гай» у сумі 594 398,29 гривень.

Прокуратурою Миколаївської області у судовому порядку оскаржено рішення Вознесенської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області про списання безнадійного податкового боргу ПАТ «Зелений гай» шляхом подання позову до Миколаївського окружного адміністративного суду про визнання вказаного рішення протиправним і його скасування.

Миколаївським окружним адміністративним судом 09.10.2018 року у справі №814/1020/18 ухвалено рішення про відмову у задоволені адміністративного позову Прокуратури Миколаївської області.

Апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції подано прокуратурою Миколаївської області до П’ятого апеляційного адміністративного суду. Згідно з Постановою П’ятого апеляційного адміністративного суду від 20.02.2019 року у справі №814/1020/18, рішення Миколаївського окружного адміністративного суду залишено без змін.