Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено 265 млн. грн. єдиного податку

15.05.2019

Єдиний податок стабільно та суттєво поповнює місцеві бюджети Миколаївщини і є важливим фінансовим джерелом у вирішенні соціально-економічних питань регіону.

У січні - квітні 2019 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області забезпечено до місцевих бюджетів 265 млн. грн. єдиного податку, що на 41,2 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді 2018 року.

Зокрема, від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, надійшло 166,1 млн. грн. єдиного податку, від юридичних осіб – 35,5 млн. грн., від сільгосптоваровиробників – 63,4 млн. гривень.

Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимир Копіца, зростання надходжень єдиного податку від малого та середнього підприємництва свідчить про ефективну співпрацю Головного управління ДФС у Миколаївській області, органів державної влади та  місцевого самоврядування щодо створення сприятливих умов для розвитку бізнесу на Миколаївщині.

Головне управління ДФС у Миколаївській області дякує суб’єктам господарювання за розуміння важливості сплати податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.