Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Завдяки зусиллям податкової міліції Миколаївщини компанією -орендодавцем відшкодовано до бюджету майже 7,6 млн. завданих збитків

19.04.2019

Головним управлінням ДФС у Миколаївській області вживаються заходи щодо виявлення та ефективного розслідування злочинів, вчинених порушниками податкового законодавства, які призводять до значних втрат бюджету.

Так, завдяки діям співробітників податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області місцева компанія, яка ухилилася від сплати податків, відшкодувала бюджету завдані державі збитки у розмірі
майже 7,6 млн. гривень.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України, під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області, було встановлено підприємство, що займається наданням в оренду та експлуатацією власного чи орендованого нерухомого майна, керівник якого ухилився від сплати 5,6 млн. грн. орендної плати за землю. За результатами заходів, вжитих під час слідства, державі відшкодовано завдані збитки (несплачену орендну плату за землю, а також штрафні санкції та пеню) у сумі майже 7,6 млн. гривень.

У зв’язку з цим кримінальне провадження направлено до суду з клопотанням про звільнення «фігуранта» від кримінальної відповідальності на підставі ч.4 ст.212 Кримінального кодексу України.