Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Головним управлінням ДФС у Миколаївській області забезпечено понад 3 млн. грн. за ліцензії на алкоголь та тютюн

14.03.2019

Суб’єкти господарювання усіх форм власності мають право на роздрібну торгівлю алкогольними напоями  або/та тютюновими виробами за наявності у них відповідних ліцензій. Плата за ліцензії здійснюється щоквартально, рівними частинами, і зараховується до місцевих бюджетів.

У січні – лютому 2019 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області мобілізовано до місцевих бюджетів понад 3 млн. грн. плати за ліцензії на виробництво: спирту коньячного і алкогольних напоїв, сплати за ліцензії на право: імпорту спирту коньячного, оптової торгівлі алкогольними напоями, роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

Управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Миколаївській області у січні – лютому 2019 року видано суб’єктам господарювання 772 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з них 425 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, 347 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Звертаємо увагу, що отримати ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами можна у Центрах обслуговування платників, що функціонують на базі державних податкових інспекцій області, за місцем розташування торговельного об’єкту, або в  управлінні  контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Миколаївській області, за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 47.