Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У першому місяці 2019 року місцеві скарбниці Миколаївщини отримали понад 44 млн. грн. плати за землю

11.02.2019

Плата за землю традиційно залишається у трійці лідерів податкових надходжень до місцевих бюджетів. Надходження плати за землю складають майже 10 відс. загальних надходжень місцевих бюджетів. Саме тому, Головним управлінням ДФС у Миколаївській області приділяється значна увага ефективному адмініструванню земельного податку та орендної плати за землю.

Так, у січні 2019 року до місцевих бюджетів Миколаївщини мобілізовано 44,2 млн. грн. земельного податку та орендної плати за землю, у т.ч. 38,7 млн. грн. плати за землю від юридичних осіб та 5,5 млн. грн.. плати за землю від фізичних осіб. У порівнянні з січнем 2018 року надходження з плати за землю збільшено на 3,3 млн. гривень.

Слід зазначити, що власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою податок сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.