Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Миколаєві викрито чергову незаконну реалізацію газу на АЗС

14.01.2019

У рамках проведення операції «Акциз-2019» співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Миколаївській області, спільно з працівниками Головного управління Національної поліції в Миколаївській області та Головного управління ДСНС в Миколаївській області, під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області, припинено діяльність пересувної автогазонаповнюючої станції на території м. Миколаєва.

У рамках досудового розслідування кримінального провадження, відкритого за ч.1 ст.273 Кримінального Кодексу України (порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або у вибухонебезпечних цехах) проведено огляд автогазонаповнюючої станції.

У ході проведеного огляду, встановлено відсутність дозвільних документів на здійснення реалізації пально-мастильних матеріалів, а саме скрапленого газу.

За результатами проведених заходів, з незаконного обігу вилучено     скраплений газ у загальній кількості 1900 літрів, орієнтовною вартістю майже 25 тис. грн., а також пересувну АЗС з відповідним обладнанням, орієнтовною вартістю понад 1,2 млн. гривень.

Загальна орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить майже 1,3 млн. гривень.

Тривають подальші слідчі дії.