Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Миколаївській митниці ДФС підвели підсумки щодо результатів діяльності в напрямку протидії митним правопорушенням і міжнародної взаємодії за 2018 рік

14.01.2019

Протягом 2018 року Миколаївською митницею ДФС було порушено 218 справ про порушення митних правил на суму 87,1 млн. грн., з них 67 справ з реально вилученими предметами порушення митних правил на суму 26,6 млн. гривень. 

Для порівняння зазначимо, що за аналогічний період 2017 року, митницею було заведено 209 справ про порушення митних правил на суму  79,4 млн. грн. (середня вартість предметів ПМП складає 380,1 тис. грн..), з  них 79 справ заведено з реальним вилученням предметів ПМП на суму 8 млн. гривень. 

Аналіз правопорушень свідчить, що найбільш поширеними порушеннями митних правил є:

- недотримання вимог Митного кодексу України при тимчасовому ввезені та транзиті транспортних засобів особистого користування іноземної реєстрації на митну територію України/митною територією України (ст. 470 МКУ) – 87 справ про порушення митних правил;

- недекларування товарів, що переміщуються на судах закордонного плавання (промислові товари, валютні цінності) – 73 справи про порушення митних правил  (на суму 10,7 млн. гривень).

Всього за результатами правоохоронної діяльності Миколаївської митниці ДФС за 2018 рік до Державного бюджету України перераховано 5,8 млн. грн., з них:

826,6 тис. грн. – штрафів накладених митницею;

3,8 млн. грн. – штрафів накладених судом;

1,2 млн. грн. – конфіскація вартості предметів ПМП.

Упродовж 2018 року митницею виявлено 16 фактів незаконного переміщення наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Активно ведеться аналітично-пошукова робота і у напрямку взаємодії з уповноваженими митними органами іноземних держав. Так, за минулий період до країн СНД та ЄС направлено 13 запитів на автентичність поданих до митниці документів для здійснення митного оформлення товарів. За результатами відповідей, отриманих від митних органів іноземних держав, складено 6 протоколів про порушення митних правил на суму 18,4 млн. гривень.