Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Новий електронний сервіс декларування доходів для громадян

14.01.2019

Головне управління ДФС у Миколаївській області нагадує, що з 01 січня 2019 року розпочинається щорічна кампанія декларування доходів громадян.

З метою підвищення рівня добровільності декларування доходів та якості адміністрування ДФС запроваджено новий електронний сервіс в «Електронному кабінеті».

Зазначений сервіс частково попереднього заповнення декларації надасть можливість платникам податків:

  • скоротити час і витрати на подання звітності;
  • мінімізувати помилки при заповненні декларації;
  • надати копії первинних документів як додаток до декларації в онлайн режимі.

Скористатись електронним сервісом зможуть особи, які мають особистий ключ електронного цифрового підпису. Для використання сервісу спочатку необхідно здійснити запит на отримання відомостей з державного реєстру.

Сервіс надає можливість змінити будь-яке значення, визначене у декларації, направити податкову декларацію до контролюючого органу з копіями первинних документів, зокрема для використання права на податкову знижку.

Відповідно до ст. 47 Податкового кодексу України  відповідальність за порушення порядку заповнення документів податкової звітності та недостовірності інформації, наведеної у зазначених документах, несуть, зокрема, фізичні особи – платники податків.

Більш детально інформацію щодо нового електронного сервісу викладено у листі ДФС України від 03.01.2019 №120/7/99-99-13-01-03-17